Чи планують церковники та влада зведення комплексу у парку на Молодіжній, незважаючи на акції протесту активістів та мешканців міста?

Нагадаємо, що напередодні частину парку в районі Хоткевича-Молодіжна обгородили стовпцями та обмотали сіткою. Жителі району з протестом вийшли, щоб захистити улюблене місце відпочинку.

Як виявилось, територію в майже гектар обгородило Єпархіальне управління. За словами їх юриста, ця місцина надана рішенням сесії міської ради ще 2010 року УГКЦ в постійне користування. Андрій Кузь, не показуючи мешканцям документів, продемонстрував їх журналістам ТРК «З-Студія». У документах на віддачу території стоять підписи мера Івано-Франківська Анушкевичуса та головного земельника Любомира Озарка. Юрист пояснив, що обгородили територію для подальшого облагородження, заберуть сміття та встановлять дитячий майданчик. Про будь-яке будівництво, якого так бояться мешканці – мова не йде.

Згодом, міліцією було затримано активіста та засновника інтернет-спільноти “Типовий Івано-Франківськ” Миколу Гавриляка за нанесення на бруківку перед “Білим домом” напису з вимогою припинити забудову в парку по вулиці Молодіжна в Івано-Франківську.

Поки активісти та мешканці міста протестують проти забудови парку на Молодіжній, проект будівництва давно затверджений департаментом архітектури і уже висить на стенді у даній установі. Нашому кореспонденту вдалось зробити фотознімки даного проекту.

6wtqdzHRAjU

PSbtvxdbc7g

Як видно на фото, на території парку планується забудова цілого комплексу призначеного для молитовних зборів віруючих, навчання молодих священиків, управління і тимчасового проживання. Із цього виходить, що юрист УГКЦ, м’яко кажучи, лукавив в тому, що територію обгородили для її облагородження та встановлення дитячого майданчику на ній.