Такі висновки можна зробити із промови секретаря Івано-Франківської міськради Миколи Вітенка. За його словами, у випадку якщо держказначейство не погасить борги перед містом, тоді “постараються достукатись” до прем’єр міністра України. Той 10 вересня перебуватиме з візитом на Прикарпатті.

На сьогоднішній оперативній нараді в заступника міського голови Зіновія Фітеля знову повернулись до болючого питання – заборгованість казначейством коштів місту.

Першим про це зауважив голова Управління капітального будівництва Володимир Ковальчук. У доповіді про виконані роботи очільник УКБ повідомив, що в разі не погашення казначейством заборгованості – усі роботи управління в місті можуть припинитись. “На жаль є дуже погана тенденція. На сьогоднішній день, Управління капітального будівництва заборгувало за виконані роботи 2 мільйони 711 тисяч. Тобто непроплачено через казначейство. Це може до того призвести, що знову зупиняться усі роботи” – заявив Володимир Ковальчук.

Згодом, секретар Івано-Франківської міськради Миколи Вітенко озвучив ще більшу цифру, яку казначейство заборгувало Івано-Франківську.

“УКБ зареєстровано 2 мільйони 429 тисяч. По департаменту комунального господарства транспорту та зв’язку 2 мільйонів 907 тисяч. Додати перше і друге, то виходить 5 мільйонів 300 тисяч. Від себе скажу, що я в принципі звик, що наша область завжди є аутсайдером в плані субвенцій від держави, я звик до того, що місто є аутсайдером для області в плані залишків від цих мізерних субвенцій,” – заявив Микола Вітенко.

Секретар міськради також висловив думку, що якщо держказначейство не погасить борги перед містом, тоді “постараються достукатись” до прем’єр міністра України, який скоро перебуватиме з візитом на Прикарпатті.

“Я сьогодні напишу лист до казначейства і буду не просто просити, а вимагати, бо просимо ми їх вже три місяці. А якщо з того нічого не буде, то я думаю, що 10 числа до нас приїжджає Микола Азаров і ми постараємося до нього достукатися, може він зможе допомогти. Тоді буде хоча б якась користь від його приїзду,” – сказав Микола Вітенко.