Щороку в Івано-Франківську зводиться чимало квадратних метрів житла, та попри це існує дефіцит на житло класу «еліт». Елітним вважається будинок, який відповідає певним критеріям: розміщення в центральній частині міста з унікальним краєвидом, просторі апартаменти покращеного планування в обмеженій кількості, будинок клубного типу з розвиненою сервісною та відпочинковою інфраструктурою, тенісними кортами, підземним паркінгом.

Усім цим критеріям відповідає новий комплекс елітних апартаментів Parus  спільний проект будівельних компаній “Мельник” та “Благо”.  Легкий бриз, свіже повітря, приваблива набережна, що потопає у зелені, – це не казка, а реальність нового комплексу елітних апартаментів. “Parus” – це унікальний проект, в якому вперше в Івано-Франківську зводитимуться не просто квартири, а розкішні апартаменти з виглядом на міське озеро. Тут життя ніби зупиняється для того, щоб насолодитися ним після стрімкого ритму життя. Проектуючи комплекс елітних апартаментів Parus, архітектори задумали створити найкраще місце для життя у самому серці Івано-Франківська. Тут кожен сантиметр площі забудови втілює турботу про комфорт.

Комплекс спроектований таким чином, що всі мешканці можуть споглядати дивовижний пейзаж із вікон власних апартаментів та пентхаусів. П’ятисекційний комплекс, що височіє вздовж озера наче корабель, що летить у далечінь, він вабить у дивовижний світ подорожей. Тут можна спостерігати за першими променями сонця на плесі тихого озера, бачити велич сутінків і відображення зоряного неба у дзеркалі води.

Життя у новому комплексі Parus вирує і в день, і в ночі. Тут є все, що потрібно для життя і відпочинку сучасної людини. Все продумано надзвичайно ретельно, тож не виникає жодних сумнівів – архітектори застосували кращий європейський досвід і створили комплекс з любов’ю і думкою про кожного його мешканця. Шанувальники усамітнення і тиші можуть обрати апартаменти із затишним балконом, а шанувальники вечірніх дружніх зустрічей на свіжому повітрі – пентхаус з терасою. Особливо розкішними виглядають великі тераси, де можна дозволити собі реалізувати найсміливіші фантазії: створити свій власний сад, встановити джакузі під відкритим небом, зробити барбекю, і просто засмагати влітку.

Забудова комплексу спроектована в сучасному стилі з використанням високоякісних матеріалів. Будинки зводяться за монолітно-каркасною технологією. Комплекс сплановано таким чином, що автотранспорт розташовано лише з боку вулиці, там же знаходяться заїзди на паркінг і гостьові автостоянки. Сама ж набережна міського озера вливається в прибудинкову територію житлового комплексу. Неспішні прогулянки з родиною зеленим квітучим парком і набережною принесуть надзвичайне задоволення. Додаткової енергії нададуть спортивні розваги на спеціально облаштованих полях, для дітей в парковій зоні розташовано ігрові та спортивні майданчики.

Спільний проект будівельних компаній “Благо” та “Мельник”  пропонує вишукані апартаменти успішним, впевненим та особливим людям, які цінують комфорт, вишуканість та ексклюзивність.
Parus - проект, який об’єднує елітні апартаменти і пентхауси та всю необхідну інфраструктуру для відпочинку і комфортного проживання. В житловому комплексі передбачено підземний паркінг, вантажні і пасажирські ліфти, власну обслуговуючу компанію і охорону, на вході всіх гостинно зустрічатиме швейцар, на першому поверсі розташуються фітнес-центр, спа-салон, кав’ярня, магазинчики. Це місце для тих, хто хоче жити в центрі і водночас насолоджуватися тишиною, спокоєм і природою. Parus  для тих, хто має усе,  крім розкішних апартаментів в Івано-Франківську з виглядом на міське озеро та парк.

Парус – будь обраним!

www.parus.if.ua

1 [800x600] 3 [800x600] gallery2 [800x600] penthouse (4) [800x600] s 1 [800x600]