«Версії» продовжують екскурсувати вулицями міста в пошуку «європейських» доріг. Сьогодні на черзі вулиця Дудаєва – одна з найпроблемніших вулиць міста.

Дудаєва бере свій початок з Європейської площі, в центрі якої символ українського патріотизму – пам’ятник Степанові Бандері. Оскільки Івано-Франківськ стає все більш популярним серед туристів, ця Площа досить часто збирає довкола себе гостей з інших країн. І якщо центральна її частина по-справжньому Європейська, то одна з дотичних вулиць – Дудаєва – витвір танкового мистецтва.

DSCN0692

DSCN0689

Уся дорога встелена ямами, але якщо початок вулиці  ще хоч трохи засипаний камінням (інакше не назвеш), то інша половина дороги – суцільні ями. Особливі проблеми вони створюють в дощову погоду.

Проїжджаючі автомобілі не можуть визначитися з глибиною калюжі, що досить часто викликає  поломку автотранспорту або створює аварійні ситуації. Неодноразово водіям доводиться порушувати правила дорожнього руху та виїжджати на зустрічну полосу, що карається штрафом в розмірі 425-510 гривень.

DSCN0699 DSCN0697

Дискомфорт також відчувають й пішоходи, адже водії не лише в дощ можуть залити перехожого, а й скористатися для проїзду тротуаром. Пояснення єдине: «Цією дорогою не можливо пересуватися, а мені треба їхати на роботу».

DSCN0696

DSCN0695

Ще на початку 2013 року мер міста Віктор Анушкевичус в інтерв’ю «Репортеру» наголосив про те, що є вулиці, які будуть реставруватися в першу чергу:

“Необхідно зробити великий об’єм роботи у дорожньому будівництві. Це стане пріоритетом №1. Плануємо закрити найпроблемніші питання: Дудаєва, Промислова, Проектна …”

Виявляється, у мера міста є ще й пріоритет №0, який виконується вже 9 місяців поспіль, тому перелічені вулиці поки що не побачили своєї «європейськості». Адже саме з лозунгом «європейському місту європейські дороги» свого часу балотувався на посаду очільника Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.

DSCN0691 DSCN0688

На замітку: Ось як виглядає європейська дорога у Польському місті Ополє з густотою населення, наближеною до Івано-Франківської (на фото околиці та “глухі” вулиці міста):

960

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

imgp1762