Учасники руху ЧЕСНО перевірили голосування позафракційних депутатів Верховної Ради VII скликання за підсумками І та ІІ сесій ВР та з’ясували, на чий бік – опозиції чи влади – частіше стають депутати, що гордо іменують себе позафракційними. Стало також відомо, як голосують депутати з Прикарпаття, зокрема славнозвісна “тушка” Володимир Купчак.

Як можна побачити із результатів дослідження, стабільними лідерами у голосуванні з владою є депутати, що вийшли зі складу фракції “Батьківщина”. Хоча до цього рівень підтримки рішень опозиції у жодного з них не опускався нижче 82% голосувань, після виходу вони почали голосувати практично “в унісон” з провладними фракціями.

В топ лідерів, в даному випадку, входить і славнозвісна “тушка” з Прикарпаття Володимир Купчак. Як показує дослідження, 88% усіх голосувань колишнього члена фракції “Батьківщина” збігається з тим, як голосували провладні фракції. З таким результатом він посів друге місце серед “тушок” влади, які активно підтримували її в залі засідань.

cac6ea0--provladni-deputati.infografika-3

Враховуючи, що середній регіонал голосує з владою у приблизно 90% випадків, а окремі регіонали підтримують провладні рішення у менш як 60% голосувань, позафракційних нардепів, які вийшли зі складу фракції “Батьківщини”, згідно зі статистикою їхніх голосувань, цілком можна вважати неформальними членами фракції Партії регіонів, пише Українська Правда.

Із повним списком та інфографікою, як голосували позафракційні депутати Верховної Ради VII скликання за підсумками І та ІІ сесій ВР, можна ознайомитись у публікації Української Правди.