Але в той же час я навіть не здогадувався, що в Івано-Франківську (якщо вірити паралельному підрахуноку результатів виборів депутат Верховної Ради України по в.о. №83) так багато людей полюбляє зимові види спорту. Всілякі там лижі, сноуборди, сани та снігоходи. Бо як ще можна пояснити, що за співвласника і директора гірськолижного курорту «Буковель», безпартійного Олександра Шевченка проголосувало найбільше виборців.

Міський голова Віктор Анушкевичус (якщо, знову ж таки вірити паралельному підрахунку) відстав від свого конкурента більш, ніж на десять відсотків.

До речі, дані паралельного підрахунку фактично співпадають з даними екзит-полів проведених у місті.

Але, що цікаво – Віктор Андрюсович не вірить ні екзит-полам, ні паралельному підрахунку і радить всім зачекати доки виборча комісія обробить всі протоколи. Він чомусь впевнений, що здобуде перемогу. Але це навряд чи. Ми ж бо знаємо, що сімейний бізнес мера не передбачає ні солодощів, ні катання на лижах. Тому (з огляду на нову політичну тенденцію) шансів у нього практично немає.

 anush1

Особисто я жодного разу не був в «Буковелі». І не тому, що мене не приваблюють зимові розваги, а тому, що я відношуся до тієї верстви населення, котра не може собі позволити недешевий сервіс, який пропонує Олександр Шевченко. Можливо тому я за нього й не голосував.

Та, в зв’язку з цим, мене непокоїть питання – невже в Івано-Франківську майже 38% відсотків громадян (а саме стільки за паралельним підрахунком проголосувало за пана Шевченка) можуть собі позволити розважатися в «Буковелі». Якщо це так, то залишається лише радіти високому добробуту міщан. Хоча жаба вже починає давити.

 shevch1

За Анушкевичуса я теж не голосував, якщо когось цікавить це питання. Гадаю за нього не проголосував жоден мешканець вулиці яку мер розкурочив кілька років тому.

І, до речі, я не люблю солодощів.