Протягом останнього часу неодноразово доводилось чути від місцевих представників місцевої опозиції про те, що сьогоднішня влада знищує середнє та дрібне підприємництво шляхом обкладення його нереальними поборами, тотальним тиском та безсистемними перевірками.

Про це, зокрема, нещодавно заявив в ефірі телеканалу РАІ народний депутат України від ВО «Свобода» Руслан Марцінків (23 серпня, програма «Новий погляд»). Свободівець, описуючи складну економічну ситуацію в державі, розказував про незахищеність малого і середнього бізнесу. Зрештою, у нас немає причин не довіряти його словам. Компетентність цього політика саме в цій сфері не викликає сумніву, адже його дружина вже протягом тривало часу трудиться на цій ниві.

Отож, ми вирішили заглянути в декларацію нардепа Марцінківа, яку  розміщено на сайті ВРУ, та поглянути як же важко сьогодні живеться простим приватним підприємцям.  Відповідно до поданих даних, сукупний дохід парламентаря, а в минулому екс-секретаря Івано-Франківської міської ради, за минулий рік становив 319 436 гривень.

Що цікаво, що з цієї загальної суми Руслан Марцінків на посаді секретаря міської ради офіційно заробив всього-на-всього 89 601 гривню.  Решту – 229 835 гривень, в сімейний бюджет внесла дружина нардепа, яка отримала дохід від провадження підприємницької діяльності. Якщо цю суму розділити на 12 місяців, то виходить що в середньому в місяць дружина пана Марцінківа заробляла близько 20 тисяч гривень…

 

Безымянный

Безымянный 2

Безымянный 3