Сьогодні уже колишній заступник голови ОДА Ігор Зварич знову змінює професію. Починаючи з 2010 року, він активно кочує з посади заступника голови франківських «регіоналів» на посаду заступника голови ОДА, потім в нардепи, а на початок 2013 року знову – в заступники Михайла Вишиванюка.

Та ось вже кілька днів вірний друг і соратник губернатора не працевлаштований. Його посада була скорочена розпорядженням Кабінету Міністрів України. Розділив участь Ігоря Зварича ще один заступник – Василь Брус. Указівок щодо осіб, які повинні бути скорочені, з Києва не було, тому можна зробити висновок, що бажання збільшити послужний посадовий список доктора наук Зварича з`явилося в губернаторських кулуарах.

Проте, в нашій державі вже так прийнято, що «свої» не пропадають, й «своїх» не кидають. Звільнивши Ігоря Зварича з посади заступника голови Івано-Франківської Обласної державної адміністрації, Михайло Вишиванюк обмовився про те, що Ігор Теодорович стане його радником з питань економіки. Єдиний мінус таких змін – зменшення офіційної зарплати.

Згідно статті 44 Кодексу законів про працю Україні, а також пункту 8 Постанови Кабінету Міністрів України №100 від 8 лютого 1995 року, звільненому з посади під час скорочення належить компенсаційна виплата вихідної допомоги в розмірі двох офіційних заробітних плат. Також, звільненому нараховують компенсацію за усі невикористані дні відпустки.

З огляду на те, що місячна заробітна плата заступника голови ОДА Ігоря Зварича переважує планку 10 тисяч гривень, сумніватися у тому, що компенсаційні виплати будуть призначені в розмірі кількох десятків тисяч, не доводиться. Слід зауважити, що в заробітну плату посадових осіб входять доплати за ранг, звання, доступ до держтаємниці, вислуга років, особливий інтенсивний характер роботи та інше.

Відомо, що політична діяльність та займана посада заступника голови ОДА не була єдиним доходом Ігоря Зварича. Він був і залишається власником левової частки акцій Відкритого акціонерного товариства «Хутрофірми «Тисмениця». Згідно даним сайту Finance.ua, в 2005 році став президентом компанії та головою Наглядової ради.