В Івано-Франківському університеті нафти і газу магістри можуть безоплатно отримати британський диплом
реклама

В Івано-Франківському університеті нафти і газу магістри можуть безоплатно отримати британський диплом

рекламалевада липки ярковиця купити квартири Івано-Франківськ

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) стоїть на порозі масштабних змін. Виш планує ребрендинг та розширення освітніх програм. Зокрема, в Івано-Франківському університеті нафти і газу магістри зможуть безоплатно отримати британський диплом.

Про трансформацію ІФНТУНГ та нові можливості для студентів розповіли керівники вузу.

Випускники 2022 | Івано-Франківський національний технічний університет  нафти і газу

Новий вектор розвитку: від нафти і газу до енергетики

ІФНТУНГ, заснований на базі Львівської політехніки, має багату столітню історію. Однак сьогодні університет стоїть на порозі значних змін. Проректор з наукової роботи Олександр Кондрат розповідає про нові пріоритети вишу:

“Наразі ми все більше схиляємося не тільки до нафтогазового профілю, а до більш широкого поняття – енергетичного університету. На це нас спрямувала консалтингова компанія McKinsey. За її допомогою розробили нову стратегію, де було проаналізовано аналогічні університети світу, котрі змінили напрямки і трансформувались у енергетичні виші. Таку ж трансформацію переживає зараз ІФНТУНГ”.

Ребрендинг та нова назва

До кінця року ІФНТУНГ планує провести ребрендинг. Робоча назва нового бренду – “Енергетичний університет України”. Олександр Кондрат пояснює:

“Питання, пов’язані із генерацією електроенергії, її накопичення та використання, будуть розглядатись в університеті. Освітні та наукові процеси у вузі також пов’язуватимуться з енергетикою. Оскільки досить актуальним на сьогоднішній день є пошук альтернативних джерел, децентралізації та генерації електроенергії в кожному регіоні окремо, а не від одного великого джерела”.

Програма подвійних дипломів: шлях до європейської освіти

Співпраця з London South Bank University

ІФНТУНГ став одним із шести українських вишів, які впровадили програму подвійних дипломів. Партнером виступив британський London South Bank University. Мар’ян Слабінога, координатор програми “Інформаційні технології для сталого розвитку енергетики”, розповідає:

“Заключили договір про співпрацю в кінці 2022 року і почали пропрацьовувати, які проекти ми можемо робити. Невдовзі консалтингова агенція оголосила конкурс на програми подвійних дипломів – у доволі стислі терміни, буквально за місяць, розробили навчальний план освітньої програми і підготували заявку, яка потрапила в число шести, що були вибрані поміж десятків інших”.

Особливості навчання та перспективи

Програма подвійних дипломів дозволяє студентам отримати український та британський дипломи після 1,5 років навчання англійською мовою. Мар’ян Слабінога додає:

“Наразі університет проходить механізм міжнародної акредитації Німецьким акредитаційним агентством ZeVA, яке визнається всіма агентствами з якості освіти в європейських країнах. В результаті – ми отримаємо визнання не тільки через британський диплом, а диплом нашого університету з цією програмою визнаватиметься всюди в Європі”.

Майбутнє ІФНТУНГ: нові горизонти

Університет планує розширювати програми подвійних дипломів на інші спеціальності, зокрема інженерну механіку, машинобудування, сучасні водневі технології та відновлювані джерела енергії. Олександр Кондрат підсумовує:

“Будемо ініціювати розширення таких програм, адже отримання диплому європейського зразка, визнання цього диплому світовою спільнотою, отримання якісної освіти – це ті пріоритети, які ставить перед собою університет”.

Трансформація ІФНТУНГ відкриває нові можливості для студентів та викладачів, а також сприяє розвитку енергетичної галузі України в цілому.

Допоможіть добровільним внеском українським журналістам

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Ще новини

Ветеранка Оксана Любінець втілила давню мрію та відкрила на Івано-Франківщині пекарню

Оксана Любінець на фронт відправилась ще в березні 2022 року. Була бойовим медиком 75 батальйону 102 бригади тероборони. У кінці вересня звільнилась і вирішила втілити давню мрію – відкрити пекарню…

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Як майстриня Світлана Павлюк з Івано-Франківщини створює вироби з овечої вовни

Жителька Косівського району, що на Івано-Франківщині, Світлана Павлюк — ліжникарка в третьому поколінні. За 28 років роботи жінка виткала понад 10 тисяч виробів з овечої вовни.

ПЕРЕГЛЯНУТИ
На Івано-Франківщині виявили водія з підробленим посвідченням

На Івано-Франківщині виявили водія з підробленим посвідченням

У селі Глибока на Івано-Франківщині патрульні поліцейські зафіксували підроблене водійське посвідчення у водія Mazda, якого зупинили за порушення швидкісного режиму.

ПЕРЕГЛЯНУТИ