спортивный интернет магазин

Регулярно виїжджаючи на природу, навіть на короткотривалий похід, ви можете знизити ризик серцево-судинних захворювань, знизити артеріальний тиск та рівень холестерину в крові та допомогти запобігти діабет другого типу. Піші прогулянки роблять вас сильними та витривалими. І стосується не лише ваших ніг, але й усього тіла, як цілісної одиниці.

Але окрім очевидних фізичних переваг, походи в гори сприяють загальному психічному здоров’ю та самопочуттю.

Десять причин, чому походи в гори  корисні для вашої душі

  1. Походи в гори очищають розум і зменшують стрес

Наше життя є надзвичайно зайнятим. Безліч зобов’язань, багато годин роботи, шалений темп – все тримає нас у напрузі та постійному стресі.  Вирушаючи в похід, ви знижуєте рівень артеріального тиску та гормону кортизолу у крові, створюючи заспокійливий ефект, який може запропонувати тільки природа. Спортивний інтернет магазин HouseFit допоможе забезпечити вас усім необхідним для комфортного та незабутнього походу в гори.

  1. Походи роблять нас щасливішими

Вихід у природу зменшує те, що психологи називають «румінацією» – це негативні моделі мислення, які знову і знову виникають у нашій голові, такі як зупинятися на бентежних чи невтішних моментах чи думати про все, що, на нашу думку, не так у нашому житті. Ніколи не варто недооцінювати “ефект щастя” перебування на свіжому повітрі.

  1. Піші прогулянки покращують якість сну

На ходьбу або сходження по нерівній місцевості витрачається на 28% більше енергії, ніж на ходіння по рівній землі. Ви також, як правило, усуваєте всі подразники сучасного світу, яким ми часто піддаємось протягом дня і прямо перед сном (телефони, комп’ютери, телевізор тощо). Результат? Кращий та здоровіший сон!

  1. Поліпшення пам’яті

Дослідження показали, що люди, які регулярно проводять час у природних умовах, в походах по горах, покращили пам’ять. Тож не гайте часу – плануйте свою мандрівку.

  1. Піші прогулянки зменшують тривожність і депресію

Це пов’язано із зниження рівня стресу. Мандрівка мальовничою природою, як було доведено, зменшує занепокоєння, заспокоюючи розум.  Для природного зняття стресу та миттєвого підвищення настрою – вирушайте на природу. А ще краще – у похід гірською місцевістю.

  1. Маєте вирішити проблему? Ідіть в похід

Дослідники вважають, що всі додаткові психічні стимули та постійне «бомбардування» інформацією, з якими ми стикаємося щодня, перевантажують наш мозок, що призводить до скорочення наших пізнавальних ресурсів, обмежуючи нашу творчість та здібність до вирішення проблем. Вихід у природу подалі від цих стимулів відновлює наші виснажені ресурси, звільняючи більше сил мозку для творчості.

  1. Походи роблять нас щедрішими

Кожного разу, коли ми мандруємо мальовничими стежками, насолоджуємося перебуванням на природі, в оточені краси та гармонії, нас переповнюють позитивні емоції та вдячність природі за її щедрість. Це формує у нас взаємне почуття. Ми стаємо милосерднішими, добрішими та щедрішими.

  1. Знайдіть час для себе, перезавантажтеся

Ви усвідомлюєте, що ваше щодення життя – це наче безкінечна гонка, із безліччю справ та рутини. Гонка, котру, як би ви не старалися, вам не виграти, а ці щоденні змагання витягують з вас все більше сил та енергії, як фізичних, так і психологічних. Іноді варто просто взяти трохи часу і налаштувати себе на відпочинок, переключитися на інший вид діяльності, як от похід у гори. Тоді ви зможете відновити необхідних баланс та повернутися до щоденних турбот сповненим сили та натхнення.

  1. Походи з друзями та близькими

Самі походи можуть бути духовним і омолоджуючим досвідом, але походи з друзями та обмін досвідом можуть зблизити вас, щоб сформувати міцніші зв’язки та створити міцні спогади.

  1. Навчіться жити моментом

Коли ви востаннє концентрувались на тому, щоб бути справді присутнім саме в даний момент? Прекрасна простота виходу на природу знімає цей бар’єр між вами та природним середовищем. Все близько і справжнє. Ніяких фільтрів, просто ви та природа. Ловіть момент!

Киньте виклик собі і поставте собі за мету раз в місяць їздити хоча б на один невеликий похід. Ваша душа буде вам за це вдячна.