При Рожнятівській бібліотеці створено клуб креативної молоді «Пропелер». Перша акція, яку підлітки провели 14 вересня на площі Єдності, мала назву «Хіп-хоп, брейкданс: бібліотека – твій шанс» .

 У центрі провінційного містечка Рожнятів розпочав акцію молодий репер Тарас Токарик. У ритм треку сучасної музики він читав:

«Підливай мозок і він дасть тобі плоди,

Підливай мозок книгами замість води,

Підливай мозок поки зерна не зігнили,

Інформований – озброєний, озброєний – це сильний!

Підливай мозок, піднімай його плодовитість,

Рости не в ширину – рости як особистість.

Якщо ти ще на дивані, під ритм цього треку

Давай, вставай, взувайся і бігом в бібліотеку…»

Енергетику хвилі підтримали також Віталій Максимович та Владислав Михайлів. Хіп-хоп та брейкданс у їх виконанні дав зрозуміти кожному присутньому, що розумним і спортивним бути модно. Знайшлося тут ще багато прихильників вуличного молодіжного мистецтва поезії та танцю. Всі сповна «загрузили» себе позитивом, інформаційною та танцювальною динамікою.

Організатори акції не переставали наголошувати: «Шукай себе в новому форматі – бібліотека тобі допоможе»!

DCIM116GOPRO

Таким заходом хлопці у Рожнятові руйнували бібліотечні стереотипи. Адже, як зазначають у книгозбірні, фраза відомого КВН-щика: «Тихо!!! В бібліотеці повинно бути тихо!» – вже не актуальна. Тепер бібліотеки працюють по-новому. У цьому переконались усі учасники, які змогли відвідати Інтернет-центрРожнятівської ЦРБ. Зацікавлені глядачі, а це в основному школярі та студентська молодь дізнались, що у бібліотеці завдяки програмі «Бібліоміст», яка надала комп’ютери, можна безкоштовно скористатись послугами Інтернету, взяти участь у різноманітних заходах, які тепер проводять бібліотекарі. Через якусь мить юнаки вже бачили себе в Інтернеті, щойно відзнятий матеріал видався всім цікавим і небанальним і вже мандрує у всесвітній павутині.

Учасники акції домовились, що й надалі проводитимуть заходи для популяризації бібліотечних послуг. Акції проводитиме новостворений клуб креативної молоді «Пропелер».

Як зазначають бібліотекарі, ця акція доводить, що сучасна бібліотека – це живий організм, він рухається і розвивається!