Досить було мешканцеві Яремче на півгодини відлучитися з дому, як його помешкання обікрали. Вранці 47-річний чоловік пішов до сусіда. Ключ заховав у тайнику, про який знали рідні, – під алюмінієвоюю каструлею.

aresht
Повернувшись додому, господар помітив пропажу металевого сейфа, в якому було близько тисячі гривень, мисливська рушниця 12-го калібру, шкіряний патронтаж і дозвіл на зброю. На своє щастя, чоловік відразу викликав міліцію. Прибула слідчо-оперативна група оглянула місце злочину, опитала сусідів, людей у магазині. Хтось із громадян згадав про автомобіль «Жигулі» чи то восьмої чи то дев’ятої моделі, який стояв біля будинку потерпілого. Міліціонери негайно зв’язалися з найближчими постами Державтоінспекції, передали орієнтування про затримання підозрілої машини.

Буквально за кілька хвилин наряд ДАІ зупинив автомобіль «ВАЗ-2109», у салоні якого були двоє чоловіків. Під час перевірки документів міліціонери звернули увагу на якийсь предмет на задньому сидінні, накритий рядном. То був… металевий сейф, який впізнав обікрадений чоловік. Водія і пасажира «дев’ятки» доставили в міськвідділ міліції. Обоє мешкають у Надвірні.

Один з них раніше був судимий за навмисне вбивство, його знають у кримінальних колах за прізвиськом «Майонез». А за кермом автомобіля був… лікар районної лікарні. Відносно чоловіків відкрито кримінальне провадження за крадіжку чужого майна з проникненням у житло. Їх затримали в порядку статті 208-ї Кримінального процесуального кодексу України.