Подружжя Ткачуків, які через війну переїхали з Ірпеня на Івано-Франківщину, завдяки державній підтримці за програмою “єРобота” налагодили виробництво національного одягу, де наразі працевлаштовано 15 осіб.
На Івано-Франківщині подружжя вимушених переселенців з Ірпеня успішно реалізувало бізнес-проєкт з виробництва етнічного одягу під брендом “Вишиваночка”, який уже знайшов своїх прихильників не лише в Україні, але й за кордоном.
“Їхній досвід надихає й показує, що завдяки наполегливості, креативності та підтримці можна досягти успіху навіть у нових умовах”, – зазначила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук під час відвідин виробництва.
За словами очільниці області, завдяки отриманому гранту за державною програмою “єРобота” подружжя змогло придбати необхідне швейне обладнання, матеріали та частково покрити витрати на оренду приміщення, що дозволило успішно запустити виробництво.
“Секрет їхнього успіху – любити те, що робиш, любити своє, українське”, – поділилися власним досвідом Яна та Олександр Ткачуки, які до переїзду на Прикарпаття працювали вебдизайнеркою та військовослужбовцем відповідно.
Наразі бренд “Вишиваночка” активно розвивається через власний інтернет-магазин, має фірмову крамницю у Львові та постійно розширює асортимент, вивчаючи особливості вишивки різних регіонів України.
ДО ТЕМИ:
В Тисмениці на Івано-Франківщині оселилася прийомна родина вимушених переселенців, яка виховує дев’ятьох дітей-сиріт. Придбання житла відбулося в рамках державної програми підтримки великих прийомних родин.
Нова прийомна родина з Луганської області знайшла свій дім на Прикарпатті завдяки державній підтримці. Родина Гаврилюків, яка виховує дев’ятьох дітей, позбавлених батьківського піклування, отримала просторий будинок у місті Тисмениця Івано-Франківської області, на придбання якого держава спрямувала понад 4,9 мільйона гривень.