Прем’єр-міністр України Микола Азаров в рамках робочої поїздки на Прикарпаття вручив ключі від квартир інвалідам працівникам Івано-Франківського учбово-виробничого підприємства обласної організації Українського товариства глухих.

Новоселами 7-поверхового новозбудованого будинку по вулиці Коновальця, 205 стали майже 50 родин, які чекали на власне житло більше 30-ти років,

інформує прес-служба ОДА.

Глава Уряду привітав франківців з отриманням квартир, вручив їм ключі від помешкань та побажав усім міцного здоров’я.

Також кожна родина новоселів-інвалідів отримала від Уряду та місцевої влади подарунок – мікрохвильову піч.

У новобудові одна двохкімнатна квартира, 21 однокімнатні квартири, а також 27 кімнат (гуртожиток підприємства) загальною площею 1051,5 кв. м.

Для зручності інвалідів у будинку передбачені приміщення для стоматологічного кабінету, комп’ютерний та фізкультурний зали, перукарня, магазин та інші приміщення.

«Реалізація даного проекту є прикладом розвитку державно-приватного партнерства на Прикарпатті і ефективної реалізації державної соціальної політики Президента України Віктора Януковича, яка спрямованої на захист прав людей з інвалідністю», – наголосив голова Іваано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк.

До слова, з метою створення для працюючих на підприємстві осіб з інвалідністю належних умов проживання у 2012 році за підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації та інвестора-підрядника приватного підприємствам «Альянс Б» (директор Володимир Балагура) було прийнято рішення реалізувати на Прикарпатті соціально-інвестиційний проект – збудувати на земельній ділянці Івано-Франківського УВП УТОГ, що на вул. Коновальця, житловий будинок для інвалідів, які працюють на підприємстві. Кошторисна вартість проекту становить 6 млн. 720 тис. гривень.

http://www.if.gov.ua/include/img/1%20(3).jpg

http://www.if.gov.ua/include/img/m_DSC_0768.jpg

http://www.if.gov.ua/include/img/m_DSC_0812.jpg

http://www.if.gov.ua/include/img/m_DSC_0794.jpg

http://www.if.gov.ua/include/img/m_DSC_0928.jpg

http://www.if.gov.ua/include/img/m_DSC_0787.jpg