Після перехрестя вулиць Галицька-Пулюя в Івано-Франківську влада взялася за облаштування і перехрестя вулиць Бандери-Сахарова.

Нагадаємо, мешканці Івано-Франківська скаржаться, що на перехресті Галицька-Пулюя забрали пішохідний перехід, а ділянку взагалі загородили. Люди не розуміють як, а головне де саме їм тепер переходити дорогу.

Даний факт погодився прокоментувати кореспонденту «Бліц-Інфо» Михайло Смушак заступник директора департаменту комунального господарства транспорту і зв’язку. За його словами, пішохідний перехід перенесли в цілях безпеки життя людей.

«Рішенням комісії з безпеки дорожнього руху було встановлено, що попереднє розміщення пішохідного переходу небезпечне для життя людей. Крім того, це ще й концентроване місце ДТП через об’їзд автомобілів і маршруток. Тому вирішено перенести пішохідний перехід на 10 метрів ближче до міста», – прокоментував Михайло Смушак.

Вчора фотокореспондент «Бліц-Інфо» зафіксував ще одне дивне облаштування перехрестя. Тепер – Бандери Сахарова.

Комунальники так захопилися встановленням металевого паркана, що загородили пішохідний перехід. Тепер, аби людині перейти з одного боку вулиці Бандери на інший, потрібно або перебігати вулицю за 15 метрів від пішохідного переходу, або робити величезний «гак» і переходити по-черзі 3 зебри.

Логіку і такому концептуальному рішенні облаштування перехрястя Бандери-Сахарова знайти важко.

5