petruk

Нагадаємо, Нач.управління культури Мирослав Петрик має отримати 475 тисяч гривень з міського бюджету Івано-Франківська “на покращення житлових умов”. Саме так сформулював своє розпорядження про виділення немалих коштів міський голова Анушкевичус.

Після резонансу у ЗМІ мер навіть скликав прес-конференцію для Петрика, аби той пояснив свій майновий стан мешканцям міста. Петрик розповів, що мовляв живе в тісноті, його сім’я складається з восьми людей, які проживають у квартирі площею 22 квадратних метри.

Відео: Курс.

Коли ж допитливі активісти та ЗМІ завітали до домівки родини Петриків виявилось, що чиновник якраз збирався виїжджати на роботу на своєму “Renault Logan”. А у дворі, за інформацією Курсу, стоїть припаркована “Nissan Micra”, яка належить його дружині.

фото: Курс

“Renault Logan” коштує від 260 тисяч гривень, “Nissan Micra” – від 275 тисяч гривень.


Будинок Петриків виявляється двоповерховий.

На зауваження активістки волонтерських організацій Наталії Сербин про те, чи мають Петрики совість брати півмільйона з міського бюджету, тоді коли сотні сімей бійців АТО чекають допомоги, ті відповіли, що теж заслужили на допомогу від держави.

Сусіди також здивовані такою допомогою від міського голови саме Петрикам.

Активні мешканці міста запропонували чиновнику пожертвувати гроші на потреби бійців АТО, зокрема, родині загиблого бійця Тараса Шевченка.