Щоб зрозуміти процедуру роботи грального автомату, депутат міськради Ростислав Кукурудз програв на ньому 20 грн. Про це заявив сам народний обранець, котрий попросив на оперативній нараді в заступника міського голови Зіновія Фітеля, протокольного доручення створити комісію для перевірки законності функціонування ігрового залу в Івано-Франківську.

Депутат міськради Ростислав Кукурудз повідомив, про відкриття в місті ігрового залу, і попросив перевірити законність його функціонування.

«У нас в п’ятницю на вулиці Тролейбусній під вивіскою “Миттєва державна лотерея” відкрився ігровий зал. Буду стверджувати це абсолютно відверто і абсолютно компетентно, тому що сам там був і програв 20 гривень. Для того, щоб зрозуміти процедуру його роботи. Тому прошу вас протокольного доручення створити комісію з представників правоохоронних органів, для того щоб перевірити законність функціонування цього закладу» – заявив Ростислав Кукурудз.

Заступник міського голови Зіновій Фітель попросив записати протокольне доручення, а заступник міського голови з економічних питань Панасюк жартома заявив, що цього разу попробує виграти він.