Об`єднання партії «Фронт змін» з ВО «Батьківщина», про котре було оголошено ще у червні поточного року, поступово відбувається.  У пресі є багато думок щодо того, чи пройде остаточне об`єднання й чому процес настільки повільний.

Для просвітлення злободенних питань щодо співпраці двох партій в майбутньому, «Версії» поспілкувалися з очільником обласного осередку «Фронту Змін» Юрієм Бабієм. На сьогодні Юрій Бабій одним з перших проявив свою послідовність й написав заяву на вступ в ряди членів ВО «Батьківщина», та отримав партійний квиток.

Юрій Бабій заявив, що все ще залишається головою обласної фракції «фронтовиків»:

«Я все ще залишаюся головою «Фронту Змін» в Івано-Франківській області й залишуся на цій посаді, доки не завершиться процедура ліквідації. Ця процедура триває 90 днів».

 

За твердженням пана Юрія, саме він першим написав заяву на вступ до обласного ВО «Батьківщина», ще раніше це зробив Володимир Шкварилюк, колишній голова обласного осередку «Фронту Змін».

20130212_011

«На сьогодні написали заяви я і Шкварилюк, показавши цим приклад іншим членам. Вони належать до різних районних рад, тому саме там будуть подавати заяви на вступ до «Батьківщини». Згодом це зроблять усі», – запевнив Юрій Бабій.

Також, зараз йому не відомий жоден «фронтовик», який би відмовився від об`єднання. В такому разі не зовсім зрозумілі зволікання з їх боку.

Юрій Бабій також повідомив «Версіям», що повне об`єднання осередків відбулося вже в Снятинському та Богородчанському районах. На черзі інші райони.

e02f27489a3e03b859a290e9068dbeff

На запитання Юрію Бабію, чи бачить він себе очільником обласної «Батьківщини», було озвучено наступну відповідь:

«Сьогодні Дмитро Шлемко є головою обласного об`єднання «Батьківщина», й так залишатиметься, дай Бог йому здоров’я. А я буду радий будь-якій посаді, головне, щоб вона була корисною для області та країни. Не посада красить людину, а людина посаду».