Протягом останніх місяців непідробний інтерес мешканців Прикарпаття викликає “Калинова слобода” – містечко в Івано-Франківську, яке споруджується відомою фірмою “Ярковиця”.

Сприяє цьому і масштабна рекламна кампанія, і власний інтернет-сайт, де можна отримати всю необхідну інформацію стосовно об’єктів “Калинової слободи”.

Нещодавно в містечку були встановлені кілька веб-камер, щоб майбутні мешканці могли цілодобово спостерігати за ходом робіт. А зроблено за цей час чимало: завершено основні будівельні роботи, до новобудов підведено всі мережі, збудовано дві електропідстанції. Відтепер забудівник приступив до впорядкування та оздоблення території містечка. В’їзд у містечко зустрічає майбутніх мешканців квітучими клумбами та великим торгівельним комплексом. Все містечко потопає в зелені багаторічних насаджень, тут спроектовані два сквери із скульптурними композиціями, багато місць відпочинку. Вже споруджено капличку Божої Матері, фонтан в центральній частині  містечка та мініфутбольний стадіон  і розпочато будівництво стадіону для баскетболу та волейболу.

Загалом “Калинова слобода” є унікальним для Прикарпаття прикладом комплексної забудови великої території. За півтора року на околиці Івано-Франківська виросло фактично окреме місто в місті: тут знайшлося місце і для двох десятків житлових будинків, і для численних відпочинкових зон та спортивних і дитячих майданчиків, і для великого торгівельного комплексу та закладів громадського харчування, об’єктів соціально-побутової сфери тощо. Кожна квартира забезпечена паркувальним місцем.

Як бачимо, “Калинова слобода” спроектована таким чином, щоб зробити проживання його  мешканців максимально комфортним. Містечко вже навесні наступного року буде повністю готове прийняти перших мешканців.

На території містечка знаходиться також інформаційний відділ, де на вас чекають кваліфіковані консультанти, які нададуть повну інформацію про містечко та проведуть цікаву екскурсію.