Проблемний рух на вулиці Дністровській завжди викликав незадоволення водіїв маршрутних автобусів та приватних автомобілів, не зважаючи на односторонній рух вулиці. Дорога, що знаходиться між двома базарами завжди була окупована зупинкою маршруток з правого боку, та автостоянкою для «базарників» – з лівого. А світлофори на розі Галицької та Дністровської й узагалі працюють «для вигляду», оскільки рух тут цілком хаотичний.

DSCN0769

Тепер на частину дороги зазіхнула ще одна бізнес-ланка – торгівці помідорами. Вони розмістилися позаду синіх палаток просто на дорозі, де раніше була стоянка автомобілів. Таке розширення не викликало б особливого ажіотажу, якщо б стоянку взагалі скасували. А її тільки відсунули. Тепер дорога вдвічі вужча, а автомобілів не поменшало.

DSCN0766

Незадоволених таким розширенням багато. Зокрема, це працівники синіх палаток:

«З цими помідорниками все якісь проблеми. Постійно під палаткою гнилі овочі валяються, і їх можуть і тиждень не прибирати» – скаржаться базарники.

В свою чергу порушники їм апелюють:

«А ми заплатили і стоїмо. Тут і так торг не йде, так що нехай мовчать».

На запитання «Версій» – «Скільки платять?» – не відповів ніхто, тільки зауважили, що їхні продажі ледь окупаються.

DSCN0767

Такий вид торгівлі, а саме торгівля з рук у невстановлених місцях, вважається адміністративним порушенням, за яке призначається згідно закону штраф від 17 до 130 гривень.

Цілком зрозуміло, чому міська влада ніяк не може вплинути на таку стихійну торгівлю, адже «криша» дала «добро». А кришею центрального ринку є ніхто інші, як парочка «регіоналів», депутатів міської ради Ігор Дутка та Ігор Халаменда (відомий під прізвиськом Бура). Останнього взагалі важко чимось налякати, зважаючи на його минуле, коли на нього було здійснено напад. Тоді він відбувся переляком. Не довелось йому відповідати й за аварію, в якій з його вини загинула жінка, у котрої залишилася сім`я. Все, чого позбувся тоді Халаменда, – водійських прав на три роки.

DSC_0270_035183_original

Зважаючи на «базарні» тенденції, невдовзі Івано-Франківський базар захопить й зупинку автобусних маршрутів, а для маршруток відкриють проїзд вздовж Ратуші з зупинкою коло Івано-Франківського РАГСу.