Спробував на сайті облдержадміністрації взнати, а хто ж тепер ходить в заступниках Троценка, а дзуськи. Можна взнати про наявні вакансії, можна почитати «Закон України Про місцеві державні адміністрації», можна навіть ознайомитися з біографією самого Андрія Троценка, а довідатись про заступників не виходить. Може це лише сьогодні так? Чи заступники голови ОДА – це якісь особливо цінні засекречені кадри.

Та, взагалі то, наче й не дуже. Витративши трішки часу можна про декого й довідатися, хоча за відсутності офіційної інформації на сайті ні в чому до кінця впевненим бути не можна.

Першим заступником голови ІФОДА є депутат облради Володимир Семко (ВО «Свобода»). Можливо я погано шукав, але з усієї (не сумніваюся, що бурхливої) діяльності пана Семка довідався лише, що у вересні минулого року він, як голова рожнятівської районної організації ВО “Свобода” спільно з громадою провів акцію “Владо, ремонтуй дороги!». Що ж, тепер за дороги області можна бути спокійним. Після створення Ради оборони Івано-Франківської області став заступником Троценка, який цю Раду очолив.

Semko_01

Ще одним заступником голови ОДА з гуманітарних питань (на вимогу майдану) став Сергій Адамович, доктор наук, викладач кафедри теорії та історії держави і права в Прикарпатському університеті. Студенти стверджують, що він чудовий фахівець, грошей не бере, не нудний і в міру вимогливий. Просто няшка, словом. Теж з Рожнятова. І теж став заступником Троценка в Раді оборони.

Адамович

Що ж до іншого заступника голови облдержадміністрації, то ним став Любомир Слободян, призначений по квоті самого Троценка, хоча Народна рада й мала певні претензії до кандидата. Відомий своєю непримиренною боротьбою з вуличною торгівлею. Так що торговці квітами, начуваєтеся. В Раду оборони не увійшов.

Ну, з заступниками ми розібралися. Як вони працюватимуть, покаже час. До того ж час нелегкий для країни. Тому оцінювати такі призначення Троценка поки що рано.

А от що зробив доброго Троценко на своїй посаді, так це розпустив Молодіжну обласну адміністрацію. Відповідне розпорядження під №107 він підписав ще 7 березня 2014 року.

DSC_2869

Катерина Говера до минулого тижня очолювала Молодіжну адміністрацію області. На цю посаду її було призначено всього 3 місяці тому ще Василем Чудновим

Зокрема в документі йдеться: ліквідувати МАІФО та передати майно молодіжної адміністрації на баланс управлінняресурсногозабезпечення.

Молодіжна адміністрація Івано-Франківської області була створена ще 8 червня 1999 року, як консультативно-дорадчий орган при голові ОДА, але, на мою особисту думку, займалася лише «проїданням» бюджетних коштів та вихованням професійних підлабузників.

Тому за такий крок Анрію Троценку можна лише подякувати. Так недовго на посаді, а вже зробив щось хороше. Ще б сайт дав вказівку допрацювати, щоб заступників його можна було побачити не нишпорячи Інтернетом.

Що далі?

Побачимо.