Безымянный

Ділянка дороги, де трапилось ДТП, знаходиться майже при виїзді з райцентру Верховина. По один бік – житлові будинки, по інший – обрив над рікою Чорний Черемош.

doroga verhovuna

Безымянный

“Я перебував в будинку. І чую стукіт такий. Характерний стукіт аварії. Ну, і вийшов, а там вже все готове”, – розповідає місцевий мешканець.

Косівський журналіст Віталій Мацьоцький на місці аварії був уже через кілька хвилин. Каже, застав тільки поліцейських, які збирали уламки автомобіля.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/1/3/13233161_1040052429409008_8902009042507223677_n.jpg

Потерпілого забрала швидка, розбиту машину – евакуатор.

“Як тільки ми приїхали в райвідділ, ми побачили, що дають команду евакуатору швидко виїжджати і намагаються закрити один з гаражів біля райвідділку. Ми підбігли туди.

Нас майор запустив, щоб зняти автомобіль, але буквально через пару секунд нас почали звідти виштовхувати”, – розповів журналіст Віталій Мацьоцький.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/1/3/13260251_1040053326075585_8778137258877023253_n.jpg

Як це було, журналіст встиг зняти на мобільний.

Віталій переконаний: місцеві правоохоронці просто намагалися приховати, що голова райради Іван Шкіндюк в неробочий час (аварія сталась між 18-00 та 19-30 год, – Версії) їхав на службовій машині. І, можливо, навіть був п’яний, – передає Інтер. Цю інформацію також підтверджують свідки пригоди, пишуть Версії.

За даними журналіста, в той день посадовець відзначав День народження свого заступника.

У поліції ж запевняють, нічого приховувати не збираються. І навіть дозволили журналістам зазнімкувати розбитий автомобіль.

“За даним фактом порушено кримінальне провадження за статтею скоєння дорожньо-транспортної пригоди. Взято аналізи проби крові на встановлення факту вживання або невживання алкогольних напоїв.

В даний час ще результату немає”, – прокоментував начальник Верховинського відділення поліції Богдан Сокол.

Але Віталій Мацьоцький впевнений, якби поліції не було що приховувати, його б не виштовхали з гаража. Тому вже зараз готує заяву в облуправління поліції про перешкоджання журналістській діяльності.

Поспілкуватися з самим учасником аварії нам не вдалося: Іван Шкіндюк – в обласній лікарні.

Наразі лікарі Івано-Франківської ОКЛ відмовляються пускати до Шкіндюка відвідувачів і не коментують стан його здоров’я.

Додамо, що винуватець ДТП – голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк, раніше працював у міліції, згодом керував районною податковою, був у партії регіонів.

Нагадаємо, Версії передавали, що перевіряючи інформацію про ДТП “у дошку п’яного голову Верховинської райради”, журналісти натрапили на несподіваний фізичний опір поліцейських. Віталій Мацьоцький та Назар Александрук отримали тілесні ушкодження в ході нападу з метою заволодіти камерою журналістів.

Версії слідкуватимуть за розвитком подій у цій справі.